O Nas


Drodzy Rodzice,

Klub Dziecięcy Ranczo Bobasa powstał z myślą o szczęściu dzieci i Waszym spokoju podczas gdy jesteście w pracy.

  Przyjmujemy maluszki już od pierwszego roku życia. Oferujemy profesjonalną opiekę - od poniedziałku do piątku od 6.30 do 18.00.

W ciągu dnia organizujemy dzieciom zajęcia muzyczne, taneczne i plastyczne tak, aby były dopasowane do ich wieku i możliwości. Ponadto codziennie czytamy bajki i wierszyki, prowadzimy zajęcia tematyczne z licznymi atrakcjami, a także bawimy się na świeżym powietrzu. Organizujemy bajkowe urodziny dla naszych podopiecznych. Nasze opiekunki dbają o prawidłowy rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny dzieci.

Uczymy samodzielności, dbania o higienę osobistą i dobrego zachowania przy stole, a wszystko poprzez miłą zabawę. Mała grupa dzieci tworzy kameralną atmosferę i możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka.

Tłumaczymy, co wolno, a czego nie i dlaczego, okazujemy zrozumienie, zaufanie i serdeczność, wspieramy dzieci w ich naturalnym i spontanicznym rozwoju, pomagamy w byciu samodzielnym. Akceptujemy dzieci takie, jakimi są. Zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu dzieci, aby przychodziły do nas z uśmiechem i wychodziły też zadowolone.

Nasza placówka mieści się w spokojnej miejscowości Kozy, 8 km od Bielska-Białej, na terenie bogatym w zieleń i świeże, wiejskie powietrze.

Posiadamy dużą salę zabaw dla dzieci, wyposażoną w nowoczesne meble i zabawki, sypialnię i jadalnię oraz plac zabaw. Bardzo zależy nam na tym, aby Państwa dzieci czuły się u nas dobrze, swobodnie i bezpiecznie.

Jesteśmy otwarci także na wszelkie sugestie i propozycje.


Klub dziecka ,,Ranczo Bobasa" jest prywatną placówką opiekuńczo – pielęgnacyjną, mającą pod opieką dzieci w wieku od 1 – 3 roku życia, w szczególnych przypadkach do 4 roku życia.

Do zadań Klubu należą w szczególności:

  • zapewnienie dzieciom opieki, w warunkach podobnych do warunków domowych,
  • opieka pielęgnacyjna,
  • organizowanie zajęć opiekuńczych, wychowawczych, rozwijających dzieci zgodnie z ich wiekiem i potrzebami,
  • prowadzenie zajęć w formie ciekawych zabaw z elementami edukacyjnymi,
  • dostosowanie pomieszczeń i wyposażenie ich w atestowane sprzęty i zabawki dopasowane do potrzeb i wieku dziecka,
  • współpraca z rodzicami, wspólne dbanie o prawidłowy rozwój ich dziecka, składanie dokładnych relacji z pobytu w Klubie.